Związek z młodszym – czy każdy tak się zachowuje?

Jestem mamą dwójki dzieci . Jedno dziecko z poprzedniego związku .. Jestem strasza od mojego partnera. Napiszcie mi jak wyglądają wasze związki z młodszym partnerami .. Bo mój jest straszny ?

On pracuje praktycznie na siebie dołoży do mieszkania i do życia (marne grosze) dziećmi się nie zajmie , wszystko z łaską. Nie pomaga mi , nic nie robimy wspolnie , nie spedzamy czasu , nie przytulamy sie nawet buziaka mi nie daje .. Zachowuje się jak gowniarz I singiel .

Wiecznie tylko gra na komputerze , telefonie. Wszystko na hasla zebym tylko nie ruszyla I wyłazi z byle pretekstu bo musi jechać na wioskę i tak w dzień w dzień . Wszystko jest na mojej głowie dzieci, zakupy, sprzątanie, pranie, gotowanie . A jak Proszę go żeby jechał że mną na zakupy to mu się nie chce . Ale jak ktoś inny go poprosi to jest pierwszy .

Nie umie posprzątać w koło siebie . O niczym mnie nie informuje . W pracy jest nawet nie zadzwoni nie zapyta jak tam .. nigdy nie zapyta czy coś potrzebuje dla dziecka. czuje się jak śmieć i nikt więcej . Ja chyba już dla niego nic nie znacze .. tylko po co on że mną siedzi? Bo jest jak u mamusi? U której nigdy nic nie robił bo wszyscy go wyreczali?

Mam już tak dość zero wsparcia ze strony jego rodziny. Bo przecież ja się tylko czepiam .. Ale jak się nie czepiać , jestem tak nerwowa przez niego że to ludzkie granice przechodzi . jak on się zachowuje jakby był singlem.. zero odpowiedzialności za rodzine .. poradzcie mi co robić ? ?? kocham go ale nie chce tak żyć

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.