Znalazłam w jego telefonie zdjęcia nagich kobiet

Cześć dziewczyny. Piszę do was, bo sama nie wiem już co mam zrobić. Jestem po długoletnim związku z toksem .Jakiś czas byłam sama. Na początku kwietnia poznałam sympatycznego mężczyznę poprzez portal randkowy. Wydawał się całkiem miły i spokojny.

Jednak co jakiś czas zdarzają się dziwne sytuacje …Razu pewnego dowiedziałam się że ma od 14 lat przyjaciółkę z którą omawia swoje problemy życiowe( a był przez ten czas w związku ). Gdy zażądałam, żeby zerwał z nią kontakt strasznie się oburzył, więc odwróciłam się na piecie i poszłam w swoją stronę. Zażądałam żeby ją zablokował jednak bardzo było mu to nie na rękę i walczył ze 2 tygodnie o to. Stawiał warunki, że ją zablokuje jak ja zablokuje też kogoś. W końcu zablokował.

Często opowiadał o innych kobietach i przygodach z nimi …poniekąd…Mi ciągle mówi, że mu na mnie zależy, że jestem mu bliska jak nikt dotąd. Próbowałam zakończyć tą relacje ale on w takich sytuacjach nie odpuszcza wrzeszczy i gra rolę pokrzywdzonego.

Dałam nam kolejna szansę. Dziś po cudownym dniu spędzonym na wspólnym spacerze wróciliśmy do domu, rozmawialiśmy o wszystkim, śmialiśmy się, on stwierdził, że doda śmiesznego posta na fb …i przyszedł moment, że spojrzałam w jego telefon a tam zdjęcia nagich kobiet. W tym tej przyjaciółki.

Najpierw nie zareagowałam żadnymi emocjami więc on zaczął atakować..i tłumaczyć się ze to stare zdjęcia wplataly mu się w te obecne. Jak myślicie co powinnam zrobić, bo już sama nie wiem co o tym myśleć. Dzięki, pozdrawiam. Papatki

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.