Zdrada po 8 latach

Hej kobietki. Mam 28 lat, mój mąż 29. Z mężem jestem od 8 lat ? no i po tych 8 latach nie wiem kiedy nie wiem jak to się stało ale się stało i zdradziłam męża.

Nie umiem sobie z tym poradzić…męczy mnie to i wiem że nie mogę się przyznać bo to będzie koniec mojego małżeństwa, a nie chce tego.

Chłopak z którym zdradziłam męża jest 9 lat młodszy odemnie, i wiem że to tylko seks bez zobowiązań, on też jest w związku, a ja nawet nie czuje nic do niego i wiem że on do mnie też nie.

Mało tego ten chłopak to znajomy naszych znajomych i zerwanie całkowicie kontaktu jest nie realne a ja chcę to przerwać tylko nie wiem jak…bronię się, nie pisze do niego, unikam kontaktów ale przyjdzie taki moment i miękne i już jestem jego.

Strasznie żałuję że dalam się w to wplątać i teraz nie umiem z tego wyjść. A mój mąż, on by tego nie przeżył, wyrzuty sumienia będę miała do końca życia. Tylko najpierw muszę się uwolnić od kolegi…ale jak…

Może ci się spodobać również:
6 Komentarze
 1. normalnyjestem pisze:

  już nic nie będzie takie jak przedtem, ty się zmieniłaś psychicznie, biologicznie a jeszcze mąż pomimo twojego oszukiwania odczół podświadomie. Łebek będzie cię z czasem szantażował o kolejne spotkania albo się pochwali że mężatkę wyrwał bez wielkich ceregieli a może mu odbić i się zakocha co skutkuje powiadomieniem męża że ciebie kocha i chce stworzyć związek ( ludzie zauroczeni są nieobliczalni poczytaj na forach o zdradzie ). Was już nie ma , nie tylko zdradziłaś fizycznie, oszukujesz, okłamujesz, wprowadziłaś w swoje małżenstwo trzeciego o którym myślisz w dzień i noc, porównujesz jednego z drugim, zasmakowałaś . Twierdzisz że kochasz ale to tylko twierdzenia bo gdybyś kochała to NIGDY byś nawet nie flirtowała. Jeżeli masz odrobinę godności, honoru, uczciwości to wiesz co robić i nie zasłaniajcie się rodziną. I jeszcze jedno zrób badania na wszelkie choroby nie tylko weneryczne to ważne !!!!

  1. Baku pisze:

   Lepiej sama z nim porozmwaja. Niż się dowie od osób trzecich, lub sam odkryje. Bo nie ma nic gorszego niż kłamstwo. Sama zostałam zdradzona, i odkryłam to, bo nie miał odwagi się przyznać. I to było najgorsze. (ja wybaczyła, dla siebie i dzieci nie dla niego, ale nie wiem czy będziemy dalej razem) Teraz nie ma już, co płakać nad rozlanym mlekiem.jedyne co zbierz odwagę, na początku będzie ciężko konsekwencje będę nieprzyjemne. Jeśli cię kocha i zalerzy mu to wybaczy. Będzie na początku ciężko, bardzo.

 2. Rob Ertos pisze:

  Najpierw piszesz, że nic do niego nie czujesz, a za chwilę, że go unikasz bo miękniesz i już jesteś jego. Według mnie ten młody chłopaczek Cie niesamowicie podnieca, a na jego widok robi Ci się mokro. I nie uwolnisz się od tego. Seks z mężem nie będzie już nigdy taki sam. Będzie gorszy, a orgazm słabszy… Uczucie też z czasem zacznie słabnąć, a Ty podświadomie będziesz szukać kolejnego (lub tego samego) chłopaka żeby znów “to” poczuć. Prawda jest taka, że on Cię puknął z ciekawości, bo jesteś starsza i może masz większy biust, a Ty się zaangażowałaś.

 3. Ada pisze:

  Ja bym się przyznała bo wiem że ciebie to dosięgnie tak czy w inny sposób. Może już coś planuje? Będzie mu ciężko ale może Tobie wybaczy bo świata poza Tobą nie widzi? Też sądzę że on wie podświadomie. On sobie poradzi z tobą czy bez Ciebie ?

 4. Ada pisze:

  Nie wiem czy się udało za pierwszym razem ale spróbuje jeszcze raz. Słuchaj wiem z doświadczenia że Ciebie to dosięgnie czy się przyznasz czy nie. Jest jeszcze szansa że jak się przyznasz to on Tobie wybaczy bo nie widzi świata poza Tobą. Wszystko można odbudować od nowa jeżeli Ty tego też będziesz chciała. Myśle tak jak stwierdzili inni że on podświadomie wie, może nawet zaraz ciebie zaraz zostawi bo będzie czuł że jest coś nie tak.
  Jak go naprawdę kochasz to zrób coś z tym. Pozdrawiam i mam nadzieje że dla Ciebie się w życiu ułoży A. 🙂

 5. Jack pisze:

  Nie mów o tym mężowi bo go zabijesz. Jeżeli nie potrafisz się od tego odciąć to odejdź od męża, pod jakimkolwiek pretekstem.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.