[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Zazdrość męża i moje załamanie spowodowane innym mężczyzną

Witam mam 31 lat. Mam męża od 7 lat bywa różnie, ale w miarę dogadujemy się mamy dwoje dzieci najmłodsze 2 lata. Po macierzyńskim znalazłam pracę w firmie sami faceci tylko ja i szefowa kobiety. Ale nie pracuje z nimi na co dzień to głównie delegacje. Był firmie facet 35 lat który od początku zwrócił na siebie swoją uwagę.

Zawsze ładnie się do mnie zwracał zagadywal… Pewnego dnia była organizowana w firmie impreza on też był na niej. Na pocztu w ogóle nie rozmawialiśmy że sobą ale po paru drinkach zaczęła się gadka śmiech tańce. I tak się zaczęło nie odstepowal mnie już na krok. On jest w związku też ma dzieci. W pewnym momencie spotkaliśmy się w toalecie zaczęliśmy się całować do niczego więcej nie doszło. Po paru godzinach znowu było to samo.

Po imprezie w poniedziałek zaczęły się telefony smsy bardzo miłe mnie się to zaczęło podobać. Natomiast w domu zaczęły się kłótnie na pierwszym miejscu zaczął być on… Po pewnym czasie maz zauważył że ciągle telefon i telefon pytał z kim pisze i tak dalej. Ja zawsze coś tam naklamalam ale i tak był podejrzliwy.

Pisaliśmy tak dzień w dzień 3 miesiąca. Po tym okresie on się zwolnił i wszystko się skończyło. On był w ciągłych delegacjach nie było się nawet jak spotkać widzieliśmy się ale tylko w firmie. Ja ciągle byłam nerwowa płakałam tęsknota do niego mnie zabijala co chwilę spogladalam czy napisał czy nie. Z czasem za akceptowalam to że przestał pisać.

Aż nagle odezwał się pracował w innej firmie prosił żebym przyjechała do niego. Bardzo chciałam go zobaczyć na nowo odzylam. Odmówiłam mu dwa razy przyjazdu bo wiedziałam że jak przyjadę do niego to się to skoczy w łóżku.

Niby chciałam Bardzo tego ale patrząc na dom na dzieci odmawialam I nagle przestał się odzywać nie mogę sie z nim w żaden sposób skontaktować usunal konto na portalu społecznościowym. Oczywiście wróciło załamanie ciągły płacz i Tęsknota… Chyba mogę powiedzieć że go Kocham.

Niewiem co mam robić czy pojechać na tą budowę zobaczyć go chociaż. Czy lepiej zostać cierpieć płakać i z czasem za zaakceptować jego wybór. Przez to wszystko cierpią tylko dzieci ponieważ ja tylko cała w nerwach. Trwa to już rok…

Może ci się spodobać również:
18 Komentarze
 1. Goox pisze:

  To jest toksyczna relacja….napewno dobrze się nie skończy..odpuść

  1. Mary pisze:

   Nie bedzie c.d.bo mu przestalo zalezec.odpuscil…Ty tez odpusc

  2. Dodo pisze:

   Aleś ty głupia… weź wolny weekend, usiądź i pomyśl czego ty chcesz. Jak wskoczysz do łóżka z innym facetem nie będzie już odwrotu, nawet jeśli dotrze do ciebie, że to rodzina jest dla ciebie najważniejsza. Aż tak dobrze go znasz, że chcesz wszystko rzucić? Pamiętaj że to co czujesz to jedyne twoje wyobrażenie o tym jak by to było, nie wiesz jaki jest na co dzień, jeśli dla chwilowej miłostki i skoku w bok chciał zniszczyć swoją i twoją rodzinę to jesteś pewna że to naprawdę fajny facet? Pomyśl co zyskasz, bo moim zdaniem nic, a do stracenia masz wiele…

 2. Dagmara pisze:

  Wniosek jest jeden. Nie jesteś szczęśliwa z mężem a trzymanie związku ,,dla dobra dzieci” nie jest dobre. Dzieci uczą się przez naśladowanie, obserowawnie dorosłych. Czego nauczy je Wasza relacja? Chyba nie jak stworzyć udany związek i nie jak wygląda szczęśliwy tata i mama. Może warto by udać się do psychologa o ile jest jeszcze co ratować i o ile w ogóle tego chcesz/ chcecie?

 3. Ona pisze:

  Płacz ile musisz ogarnij ten stan emocjonalny, powiedz sobie ze dasz radę i zakończ to nawet jak będzie bardzo bolało. Bo same minusy z tego niż plus. Wiem że to boli i tak dalej ale nie znasz tego człowieka na dobrą sprawę spędziłas z nim jakieś chwilę ok wiem piszesz z nim i tyle… Rób coś innego odciąg swoją głowę od tego. Zakończ to bo Cie to niszczy i krzywdzi od środka.

 4. Roma pisze:

  Kobieto pomyśl, skoro potrafił zdradzić tamtą kobietę z Tobą to co zrobi gdy będziecie razem. Daj sobie spokój. Nie warto. Kochanek zabiera wszystko-szacunek do siebie, tęsknotę i miłość a Ty zostajesz z niczym

 5. R pisze:

  Skoro jakiś gach jest ważniejszy od własnych dzieci to gratuluję on takiej matki

 6. Patrycja pisze:

  Raz go nie ma a raz jest. Nie brnij w to. Nowe jest ciekawe lecz z czasem robi się stare

 7. Anonim pisze:

  Odpuść to tylko zabawa z jego strony oby nie było za późno na ratowanie Twojej rodziny.

 8. DAN pisze:

  nawet tzw „wieczna miłość” trwa najwyżej dwa lata. Nię będzie ci łatwo ale minie. To tylko chemia

 9. Lena pisze:

  Czy ta strona nie ma moderatora? Błąd na błędzie, czytać się tego nie da. Zamiast skupić się na historii zastanawiam się co autorka miała na myśli…
  Facet ewidentnie liczy tylko na seks i przypomina mu się o Tobie tylko wtedy, kiedy akurat ma ochotę. Zostawić, zakopać i zapomnieć.

 10. Belan pisze:

  Goox Napisał 16 latkek który pewno w życiu kobiety nie miał….. Dzewucho Jeżeli to czujesz w serduchu to atakuj!!!!!!!Nie ma na co czekać!!!!!!!

 11. Alicja pisze:

  Daj sobie spokój. Zapomnisz,pomału i wrócisz do świata żywych. Daj sobie czasu.

 12. Łukasz pisze:

  Spelniaj marzenia. Walcz o swoje szczęście. Ja byłem w takiej samej sytuacji Ale z perspektywy mężczyzny. SPELNIAJ MARZENIA!

 13. Romualdoo pisze:

  Jesteś pierdolnięta czy coś ?

 14. Anonim pisze:

  Kobieto odpuść bo kiedyś tego bardzo pożałujesz a odwrotu nie będzie

 15. Hohlok pisze:

  Sorry ale jesteś dziwką zakazanego owocu się nie rusza wredna suko

 16. Sweetie pisze:

  Przyznaj się przed rodziną do zdrady żeby zachować resztki godności, a wtedy już rób co chcesz.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.