Zauroczenie ???

Hej muszę się wam wyżalić bo nie mam z kim pogadać. Sprawa wygląda tak :
Jestem dość młoda bo mam zaledwie 25 lat od trzech lat jestem w małżeństwie. Mam dwoje dzieci jedno z mężem 2latka a drugie nie jest jego ma 7 lat.

Mąż zaakceptował i chyba pokochał przynajmniej tak mi się wydaje choć ostatnio się nie dogadują. Ciągle się kluca on daje jej kary itp. oczywiście ja reaguje i staje po dobrej stronie zależy od sytuacji.

Mieszkamy w bloku i w dodatku jeszcze z teściowa moja. Nie wiem czy kocham męża, oświadczył mi się po pół roku znajomości i to jeszcze na wakacjach przyjęłam i wyszłam za niego bo nie wiedziałam co robić.

W domu rodzinnym nie miałam możliwości dłużej mieszkać z dzieckiem matka alkoholiczka itp. więc uznałam chyba że dobrze robie . Teraz wszystko się zmieniło mam wszystkiego dość z mężem już nawet nie sypiamy razem nie dam rady na niego patrzeć on ciągle po robocie pije piwsko dzień w dzień i to po 6 nie przyjdzie nie przytuli mnie do młodego wgl nie wstaje mało co się nim interesuje bo woli patrzeć w telefon.

Czuję obrzydzenie i mam w myślach zupełnie kogoś innego a mianowicie mojego masażystę jest taki wysoki przystojny i wgl chciałabym się z nim spotykać nie mówiąc już że wyobrażam sobie różne dziwne rzeczy które z nim robię w myślach.

Nie mogę przestać o nim myśleć aż mi serce szybciej wali jak o nim myślę . Od męża pewnie nie odejdę bo nie mam dokąd przynajmniej na razie.

Nawet nie mam bliskiej osoby której mogłabym się zwierzyć masakra tylko pisze w internecie. Dajcie jakieś wsparcie 🙂

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. JK pisze:

    Może to kwestia wieku a może to taki charakter kobiety, będzie kolejny amant i kolejne dziecko, każde z innym. I w tym wszystkim najbardziej dzieci szkoda.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.