Zastanawiam się czy odwołać ślub

Jestem z partnerem kilka lat, niedługo mamy wziąć ślub. Nie jesteśmy parą idealną, jesteśmy zupełnie różni. Dużo razem przeszliśmy i zazwyczaj mogliśmy na siebie liczyć. Niedawno dowiedziałam się przypadkiem, że pisał do jakiejś dziewczyny i chciał umówić się z nią na seks. Tłumaczył się, że do niczego nie doszło itd. Nie do końca w to wierzyłam i starałam się o tym zapomnieć. Ale to nie jest jedyny problem.

W moim życiu, kilka miesięcy temu, pojawił się mężczyzna, przy którym czuje się zupełnie inaczej niż przy obecnym partnerze. Mamy dużo tematów do rozmów, jest bardzo opiekuńczy i inteligentny. Mam mętlik w głowie. Nie wiem czy chce tego ślubu, nie wiem czy mogę nadal ufać mojemu partnerowi, za chwile być może mężowi.

Ślub niedługo, a ja najbardziej się boje opinii innych ludzi, otoczenia, bo wiem, że o wszystko obwiniliby mnie. Potrzebuje chyba rady bezstronnej osoby, innego spojrzenia na tą sytuacje. Mam mało czasu na podjęcie decyzji, a nie chce już dłużej tkwić w zawieszeniu. Boje się, że wychodząc za mojego partnera nie będę szczęśliwa.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.