Zacząć żyć!

Kiedy dajesz komuś z siebie wszystko, a nawet więcej. Kiedy dajesz się zamknąć w klatce, która w cale nie jest złota, dajesz się poniżać, upokarzać, zdradzać, bić, zabierać swoją godność i swoją wartość i to wszystko znosisz, wytrzymujesz i co najgorsze wybaczasz w cale nie znaczy, że jesteś głupia czy naiwna. Jesteś zaślepiona miłością, jednostronną, nie widzisz błędów i wad drugiej osoby, starasz się wszystko tłumaczyć i widzieć tylko to co chcesz. Nie dopuszczasz do siebie tych wszystkich złych rzeczy, których Ci wyrządziła ukochana osoba.

Tkwisz w takim bałaganie łudząc się, że on się zmieni … ZMIENI SIĘ DLA CIEBIE BO PRZECIEŻ TEŻ CIĘ KOCHA… Ale to po nic.. taki głupi typ się nie zmieni i zamiast docenić że starasz się wybaczyć i dalej próbujesz naprawić wasz związek, który jest fikcją on nadal będzie robił to samo! BA !!nawet i gorzej!! Skoro “pozwoliłaś” na to myśli, że wybaczysz wszystko .. Tylko imbecyl nie zdaje sobie sprawy, że każdy ma swoje granice i nie da się wybaczyć zdrady to można próbować dusić i tłamsić w sobie, zadręczać się i męczyć w każdej sekundzie swojego już beznadziejnego życia.

Dusisz w sobie aż wywalasz swoją frustrację na codzienne błahe obowiązki on będzie miał pretensje, że jesteś znerwicowana. Bo boli Cię od środka ale co on może wiedzieć gdy robi to do tej pory, a Ty? Ty popadasz w depresję, w melancholijne nastroje gdzie męczysz się z dnia na dzień coraz gorzej ale przecież kochasz i dasz radę dasz radę.

Pewnie, ale wiesz dlaczego bo z każdym kolejnym dniem z którym obwiniałaś siebie i czułaś się źle sama ze sobą przez jego zachowanie myślałaś, że znienawidzisz siebie ale nie! Było coraz ciężej patrzeć na niego nie na siebie. Zacząć otwierać oczy wreszcie po tych cierpieniach i gubieniu siebie dla nic nie wartej miłości kiedy wreszcie otworzysz oczy szeroko tak, że pogonisz największą blokadę swojego życia jak najdalej.

A Ty potrzebujesz czasu! bardzo dużo czasu na dojście do siebie, poznanie się od nowa, otwieranie na świat i ludzi oczywiście wszystko w swoim czasie. Przyjdzie dzień kiedy będziesz znowu cieszyć się życiem. Będziesz ostrożniejsza na nowe znajomości na nowe związki, nie wpakujesz swoich uczuć w pierwszego lepszego, teraz wracasz silniejsza, mocniejsza i ostrożniejsza ale wreszcie szczęśliwa! Bo najważniejsze to żyć ze sobą w zgodzie, kochać i dbać o samą siebie!

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.