Wyjście z uzależnienia

Jak przezwyciężyć uzależnienie? Czy w ogóle się da? Żyje z osobą uzależnioną od wielu lat. Dopiero teraz się budzę z tego snu. Do sedna.
Mąż jest uzależniony od pornografii. Od dłuższego czasu przestał oglądać filmy i przestał się masturbować. To nic nie zmieniło a życie jest jeszcze gorsze niż wcześniej.

Kiedy ma dojść do zbliżenia erekcja występuje jednak są dwa wyjścia albo osiągnie orgazm niemal natychmiast lub erekcja zanika i nie ma szans na nic. Może przez pierwsze pół roku związku nie oglądał, ponieważ wcześniej długo był sam więc logiczne, że tęsknił za ciałem, dotykiem itp. Potem znów oglądał. Następnie przerywał np na miesiąc lub dwa i znów wracał. Trwa to już wiele lat.

Moim zdaniem bez oglądania nie jest w stanie odbyć normalnego stosunku. Ma zaburzone wyobrażenia na temat sexu. Nie podnieca go drugi człowiek a jedynie treść filmów. Jest to dla niego jak, narkotyk. Okazuje się że aby odbyć stosunek z drugą osobą potrzebuje najpierw obejrzeć filmy. Mimo to stosunek nie jest dla niego całkiem satysfakcjonujący.

Da się z tego wyjść? Jeżeli wiem, że nie podniecam własnego męża?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.