Wstydliwy problem odbiera mi pewność siebie

Witam, mam problem natury estetycznej. Mianowicie posiadam ciemne włoski w miejscach intymnych. Zaczynają one być okropnie uciążliwe w ujarzmieniu. Próbowałam wyleczyć to hormonalnie, aczkolwiek okazało się, że taka to już moja uroda. Wiem, że istnieją lasery usuwające te dziadostwo, aczkolwiek nie stać mnie na nie niestety zarabiając tyle ile zarabia przeciętny Polak.

Ostatnio zaczyna mi się wydawać, że jest ze mną i z nimi co raz gorzej, przed ciąża było ich o wiele mniej niż obecnie po. Znów nasuwa się mi gospodarka hormonalna, ale pójście do lekarza i zdradzanie mojego problemu, okropnie mnie przytłacza.

Naprawdę zaczynam mieć chyba depresję z tego powodu. Boję się poruszyć ten temat z moim obecnym partnerem, choć wiem, że mnie kocha, to jednak gdy wyjawię mój mroczny sekret, boję się, że mnie zostawi. A ja tak bardzo pragnę dać dom naszemu dziecku i dzieciństwo, którego sama nie miałam.

Najgorsze też jest to, że podświadomie zaczynam prowokować kłótnie, po to żeby partner mnie zostawił i odszedł od nas. To naprawdę mnie przerasta i nie umiem przez to normalnie żyć.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.