Wspólny dom miał nas połączyć, a nas podzielił

Hej dziewczyny, postanowiliśmy z mężem kupić dom ale kłócimy się o jego wielkość. Jesteśmy 4 osobowa rodzina, z dwójka małych dzieci. Mamy problem w dogadaniu się co do wielkości domu i ilości pokojów.

To będzie nasz pierwszy dom, teraz mieszkamy w 3 pokojowym mieszkaniu. Pisze tutaj, bo może któraś z Was stawała przed podobnym dylematem, a mianowicie czy dla naszej 4ki szukać większego domu – 130-150m2, czy 100m2 będzie wystarczające.

Mi się marzy większy dom, ale mój mąż uważa, że 100 metrów będzie dla nas wystarczające. Co myślicie? Lepiej dołożyć ale mieć przestronny dom, czy jednak posłuchać męża i zrezygnować z tej dodatkowej przestrzeni.

Uprzedzając hejt – wiem, że ludzie maja poważniejsze problemy, ale przyznam szczerze… Liczę, że któraś z Was stawała przed podobnym dylematem i może podzielić się swoim doświadczeniem.

Próbowałam pogadać ze znajomymi i rodzinom ale każdy doradza inaczej. Dodatkowo chciałabym się dowiedzieć na co zwracałyście uwagę podczas kupowania swojego domu, poza cena oczywiście. Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim dużo zdrowia!

Może ci się spodobać również:
2 Komentarze
  1. Paula pisze:

    Kup mniejszy. Mam duży i ciągle sprzatam. 🤷‍♀️

  2. Anonim pisze:

    Dzieci będą każdy w swoim a z Tobą jeszcze parę dni , po szkołach każdy w swoją stronę (praca, nowa rodzina) a Wy zostaniecie z r-kami za ogrzewanie, klimatyzację, podatki , konserwacje, naprawy i sprzątanie. A kondycja się nie zatrzyma. Wiem co piszę bo przerabiam i doświadczam. Pozdrawiam

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.