Wmawia mi, że jestem zboczona, bo mam na niego ochotę

Dzień dobry. Powiem tak, zawsze myślałam, że mój mąż to ideał. Po kilku latach wyszło że nie wiem z kim jestem. Wydawał mi się idealnym kochankiem, mężczyzną, który zrobi dla mnie wszystko i wysłucha w potrzebie. Ponieważ często jeździł w delegację to też wiedziałam co tam się robi bo był ze mną w ciągłym kontakcie. Tak mi się wydawało.

Jakiś czas temu już po 20 zaczął kończyć rozmowy SMS , stwierdziłam, że mi też to na rękę bo będę miała własny czas na siebie. Mój mąż kiedyś aby dorobić jeździł za granicę z rodziną w tym roku zapragnął pojechać mimo, że nie potrzebujemy aż tak bardzo kasy. Ale teraz wszystko mi się układa w głowie. Kiedyś znalazłam zdjęcia z takiego wyjazdu  i nie tylko , folder ukryty) wcale nie siedział tylko sam w pokoju i pisał ze mną ale też miał zdjęcia z osobami, które znam czy z dziewczynami, które nie znam.

Pytałam się jego znajomych ale każda mi z tych osób nie dała powodu do zazdrości. Jakiś czas temu właśnie znalazłam folder z gołymi babami, zdjęcia byłej, jakichś lasek z pornolu czy może kamerki a nawet krótkie filmiki. Mój wie, że jestem kobietą która, tego nie akceptuje bo obniża mi libido i czuje jakiś niesmak. Na pytanie “co to?” słyszałam milion wersji , a bo on mi na złość chciał zrobić bo ja nie jestem zazdrosna, a to jakiś stary folder się przegrał, a to po pijaku się ściągało. Rozumiem, że faceci oglądają ale on mnie zaniedbuje od pewnego czasu.

Jeśli ja próbuję poruszyć temat słyszę, że tylko o jednym myślę. Że jestem zboczona itp. Ostatnio poszłam po tabletki aby obniżyć libido . Nie rozumiem tego jak można się śmiać z kumpli co lubią duże biusty itp po czym samemu ściągać zdjęcia pań które mają po pas. Jak można próbować w kimś niby zbudzić zazdrość przez jakieś zdjęcia ? Trzymanie byłej w telefonie , zaglądanie na kamerki ? A ja atrakcyjna słyszę, że jestem zboczona bo myślę o sexie z nim. Niech ktoś mi wyjaśni czemu on tak robi?

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. patty latty pisze:

    jakiś yebnięty jest. Kopnij go w dupe…. facet toksyk zwala na ciebie wszystko m.in to ze to z tobą jest cos nie tak, ze to ty jestes zboczona, bo nakryłaś go na tym, że to z nim jest wybitnie cos nie halo.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.