[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Vanessa z Bielska

Witam nazwę ten post Vanessa z Bielska,choć wszystkie dane osobowe zawarte w tym poście są fikcyjne,lecz musiałam jakoś nazwać osobę,która nie dojrzała do swojej roli,czyli roli mamy.Sama jestem mamą córeczki a ta historia zaczęła się początkiem ubiegłego roku.Mój były partner,który jest niezrównoważony oraz ma opinię damskiego boksera,zaczął się spotykać z owa Vanessą.

Z dnia na dzień zaczęłam zauważać zmiany w zachowaniu mojej corki po pobycie z tatą…oraz z Tą co już nie wiem jak ją nazwać,lecz same ocenicie.Córka cały czas była nastawiana przeciwko mnie,jest w okresie dojrzewania więc charakter ma dość ciężki.

Sprawa by nie miała wiekszego znaczenia,gdyby nie fakt,ze córka opowiedziała jak przy niej się obściskują,a nawet coś więcej,podczas gdy ona siedzi sama w pokoju.Z czasem zaczęłam interesować się ową Vanessą.

Wszystko co robi jest tylko na pokaz,sama ma córeczkę,której zrobi parę fotek i wrzuci na fejsa żeby inni widzieli jaką jest super mamą,podczas gdy nawet nie zrobi jej jedzenia tylko na gotowych daniach jedzie.Lubi dobre życie i owijać mężczyzn wokół palca wiadomo w jaki sposób z każdym kto może wspomóc ją finansowo.

Nie dba o opinię,nawet kiedyś wspólny znajomy wspomniał o niej,ze w naszym mieście faceci się śmieją jaką kochanką jest.Nie kryje się z tym,że siedzi cały czas w domu nie podejmując żadnej pracy tylko fb i badoo przeglądając naciąga kolejnych facetów.

Utrzymuje kontakt z jej byłym i dowiaduje się cały czas,że znów jakiś nowy jest na jedną noc,on nawet doszedł do wniosku,że specjalnie na fb zmienila miejsce zamieszkania na dajmy…Los Angeles aby nikt nie mógł jej poznać z kąd jest jak wyłudza pieniądze.

Dobrze żyje tylko z ludźmi,którzy jej nie pożyczyli nic albo nie ma zobowiązań wobec nich,bo nie lubi oddawać ale za to lubi dawać.Martwi mnie co zrobić żeby przerwać tą patologię i nie zmarnować jej dziecka.Zwłaszcza,że każde dziecko patrzy na mamę i bierze z niej przykład.Jakieś mądre pomysły drogie mamy?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.