Utrzymuję swojego chłopaka a on mnie poniża i nastawia dziecko przeciwko mnie

Jestem z moim ” chłopakiem ” już prawie 7 lat .. mamy razem córkę ok 2 lat . Tak naprawdę czuję , że on jest ze mną tylko ze względu na dziecko .

Nie chce ze mną spędzać czasu ( woli ze swoją mamusia i siostrami ) , nie pomaga mi w domu , non stop tylko siedzi na telefonie … Obraża mnie wyzywa od tępych sz*at , dz**ek , d**ilek itd.

Nawet raz powiedział do dziecka , że nauczymy ” cie nowego słowa do mamy” sz*ata …. Wiem jak to brzmi czuje się z tym okropnie , wiem wszyscy mi mówią ze mam odejść … bo to nie ma sensu i tylko ja go utrzymuje .. ja za wszysto place za mieszkanie , jedzenie itd. .

on swoją wypłatę wydaje tylko na siebie … poptostu mam dzisiaj już doła , bo pokłóciliśmy się o głupią choinkę na święta , bo ja chciałabym żywą . on mnie zaczął obrazać i mówić ze to tradycja z zachodu itd. .. i go wyśmiałam to zaczał być tak agresywny że doszło do szarpaniny między nami … z czego powiedział , że ze mną się nie da żyć i się wyprowadza. A ja głupia siedzę i rycze i mam wyrzuty sumienia .

Wiem jestem głupia .. ja już sama się w tym pogubiłam ..

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.