[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Uciążliwa siostra męża

Jesteśmy z mężem 5 lat po ślubie mamy dwójkę dzieci 3 lata i pół roku .. Mamy oby dwoje po 30 lat .. I mamy problem z męża rodzina ponadto za nim wzięliśmy ślub to jego mama powiedziała że bedziemy mieli górę dla siebie ..

Więc zamieszkalismy u męża wyremontowalismy pokój gościnny łazienkę zrobiliśmy sobie kuchnię i sypialnie. po jakimś czasie zaszlam w upragnioną ciążę potem w drugą I chcieliśmy wyremontować pokój dla córki żeby miała swój jak dzidziuś drugi będzie ale tym czasie co byłam drugiej ciąży przyjechała siostra męża i zamieszkala w tym.pokoju co mial byc dla corki I miała przyjechać tylko na 3 miesiące i powrotem wracać za granicę jak sie okazało siedzi już prawie rok I nic nie robi siedzi i śpi całymi dniami nie sprzata nie pomaga w ogrodku kompletnie nic siedzi w pokoju i nic nie robi poza tym ze pali papierosy juz smierdzi wszędzie w pokoju syf .

Mój mąż pracuje zawodowo ja rowniez teraz jestem na macierzynskim i maz tego nie może wytrzymać kłóci się z matką jak tak może to tolerować że tak nigdzie nie ma żeby młoda dziewczyna spala nic nie robiła mając 27 lat .

dzis sie pytal matki Kiedy pojedzie to powiedziala mu po co to , to maz powiedzial niech szuka pracy w Polsce to matką ryczala gdzie ma iść.. mąż się tak zdenerwował że mu się słabo zrobiło.. mąż to bardzo przeżywa. wszystko z mężem robimy koło domu za masze pieniadze , kupujemy do ogrzania domu bo są dzieci i trzeba mieć ciepło..

A gdy mąż zwraca uwagę matce to mama go straszy że wywali nas z domu z 2 dzieci .. mąż nie chce się wyprowadzić bo wszystko jest tu zrobione za jego pieniążki I nie pozwoli żeby przez jakieś darmozjady to wszystko poszło na marne .. pytanie moje jak mamy postępować jak się zachowywać.. I czy teściowa może nas wyrzucić jak mamy meldunek na stałe dziękuję ?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.