To mój pierwszy facet i nie wiem czy tak powinien wyglądać związek

Drogie kobiety, mamy – doszłam do takiego stanu emocjonalnego, że już sama chyba sobie z tym nie radzę. 4 lata temu zaszłam w nieplanowaną ciąże, mimo wszystko bardzo się cieszyłam wraz z partnerem, naprawdę myślę, że świetnie się odnalazłam w roli mamy tymbardziej, że od zawsze kochałam dzieci, studiuję pedagogikę.

Niestety co do partnera to była/ jest toksyczna relacja i to mój pierwszy i jedyny chłopak tak jak ja jestem jego 1 miłością, on jest we mnie zakochany po uszy jesteśmy ze sobą 7 lat, natomiast między nami jak w każdym związku jest różnie. Ale problem polega na tym, że ja go chyba nie kocham, sama nie wiem bo nie mogę tego porównać do wcześniejszych relacji bo takowych nie było. Przez te 4 lata chyba tego nie widziałam, nie czułam albo nie chciałam czuć, że jestem z nim tylko ze względu na dobro dziecka, tym bardziej, że jest on świetnym ojcem i nasza córeczka go uwielbia.

Natomiast dla siebie nie mamy za wiele czasu, jak gdzieś uda nam się wyjść raz na pół roku to lepiej odnajduję się w towarzystwie jego znajomych niż z nim, jeżeli chodzi o sprawy intymne no to niestety w ogóle nie czuję się spełniona, staram się z nim rozmawiać, jeżeli znajdzie chwilę na rozmowę, ale nic z tego nie wynika, on nie przykuwa specjalnie uwagi do rozmowy, odklepane i tyle i ma mnie z głowy… Ale nie rozumie co czuję.

Niestety w tym wszystkim najgorsze jest to, że zrobiłam się strasznie nerwowa i nie jestem już dobrą matką, nawet krzyknę na swoje dziecko , wiadomo dziecko jak to dziecko potrafi wyprowadzić z równowagi , ale nie kontroluje tego od jakiegoś czasu coś jest ze mną nie tak, wiadomo, że życie nie jest idealne, ale odnoszę wrażenie, że jestem bardzo nieszczęśliwa, niespełniona i może przez 4 lata sobie wmawiałam, że super, że zostałam mamą i że tak na prawdę kocham swojego chłopaka , nie wiem pomocy 😭

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.