Teściowa wg męża umie wszystko najlepiej a ja nic nie robię

Mam dwójkę dzieci 2,5 roku i 2 miesiące. Mieszkam u teściów na wsi. Mąż ma pracę wyjazdową więc raz jest w domu raz to nie ma, ale nawet jak jest to i tak pracuje koło domu i wcale nie ma go w domu jedynie w niedzielę. Twierdzi że nic nie robię bo wszystko w domu robi teściowa.

Fakt obiady gotuje ona ale mieszka z nami jeszcze dwójka innych dzieci i ogólnie jest nas w domu dużo. Od zawsze mam wrażenie że mąż ma mnie za jakiegoś wroga co wszystko robi źle.

Ostatnio wypalił,żeby mama nie wybierała się do pracy nigdzie tylko on jej woli dac pieniądze żeby siedziała w domu i pilnował dzieci A ja mogę iść do pracy, bo przecież za niedługo nie będę już karmić więc nie na problemu.

Na początku strasznie się wkurzyłam że mam zostawić 2 miesięczne dziecko i iść do pracy, bo przecież mama wszystko umie najlepiej A ja i tak nic w domu nie robię.

Jak powiedziałam ” zabierzmy się wszyscy do roboty i zostawmy mamę z dwójką małych dzieci ” to powiedział że nie martw się mama napewno sobie da że wszystkim radę, ty lepiej najpierw te robotę znajdź. ?

Ale po kilku dniach myślę czy faktycznie nie iść do tej pracy. Co wy myślicie o tym? I co na temat mojej sytuacji?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.