Teściowa toksyczna czy normalna?

Kochane powiedźcie mi co mam zrobić. Nie chcę być czepialską żoną…. Mieszkam z teściami i mężem w dwupiętrowym domu. Dodam tylko, że mój mąż jest zaradnym, mądrym, mężczyzną( nie pantoflem), a jednak…? Mój mąż po pracy zazwyczaj chodzi w bokserkach.. co nie podoba się mojej teściowej( uważa, że się przeziębi nieważne czy jest 30 stopni czy 5)

No i moja teściowa ubiera mojego męża( tak zakłada mu spodnie, bluzkę, skarpety itd) Mój mąż nie widzi w tym nic dziwnego… a mi jest głupio. Czy jest coś złego w takim zachowaniu? Czy ja powinnam patrzeć na to z perspektywy tego, że ona chce dobrze? 🙂

Tak samo jest z innymi rzeczami, mój mąż zawsze mówi gdzie wychodzi, jak kupimy coś na mieście to zazwyczaj to ukrywamy, teściowa wie o wszystkim- każdym spotkaniu w pracy itp. Mam często wrażenie, że wie więcej ode mnie.

Ona też ma choleryczny charakter i zawsze mówi nam co mamy robić- mojemu mężowi nie pozwala nawet wychodzić z kolegą na spacer. Powiedźcie mi, czy to jest normalne? Bo z drugiej strony myślę sobie, że niektóre kobiety też spowiadają się ze wszystkiego swoim mamom…

Mój mąż mówi, że przecież to jest normalne, bo mieszkamy w jednym domu. Teściowej nie zmienię ale może coś mogę zmienić?

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Luci pisze:

    Chciałabym to zobaczyć, jak teściowa ubiera syna.xD

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.