[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Teściowa czepia się o wszystko

Witam wszystkich pisze do was z pewnym problemem w sumie nie wiem czy po to żeby się wyzalic czy prosić o radę. Mianowicie chodzi o TEŚCIOWĄ

Mieszkam z moim narzeczonym w jego domu wraz z jego matką mamy 2 letniego synka i kolejne w drodze. A to babsko na każdym kroku robi wszystko na przekór nam..

Wielokrotnie były prośby aby się wyprowadziła bo wtrąca się w nasze życie. Jak nie mi dyktuje jak mam wychowywać syna to każe mi go karmic kiedy jej się podoba i czym to co robię ja to ciagle jest źle.

Synuś to mały niejadek no i jest chudziutki ale żadnej niedowagi nic takiego nie ma jest zdrowy i wszyysko z nim w porządku a ja ciągle słyszałe że jest nie dozywiony sama skóra i kości że nic nie je i tak ciągle.

Ale pomijając temat dziecka to czepia się o najmniejsze drobnostki np. że wiatrak w domu jest właczony i czerpie prąd że w zlewie są 3 nie umyte talerze i w domu jest syf a ja nic nie robię tylko leżę nawet się dzieckiem nie zajmuje..

Do tego dziś usłyszałam że cytuję „przyszła k*rwa do JEJ DOMU ( gdzie w rzeczywistości ona nie jest tu nawet zameldowana) i się rządzi, zobaczysz załatwię cię tak że ci dziecko zabiorą bo jak on wygląda”..

Już nie mam na to wszystko siły partner też nie A pomysłu jak ja stąd wyprowadzić, ale sam też nie chce się stąd wynieść i mieć świętego spokoju bo to po jego ojcu mieszkanie i tego nie zostawi .

Już nie wiem co mam robić czy wynieść się stąd czy czekać i pozwolić żeby moje dzieci na to wszystko patrzyły jestem już bezsilna dziękuję za uwagę pozdrawiam..

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.