[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Te kilka rzeczy bardzo przeszkadza mi u męża – jestem dziwna?

Nie wiem nawet od czego zacząć.
Mam męża i prawie 2letnie dziecko. Mój mąż jest specyficznym człowiekiem, ale po urodzeniu się dziecka te jego dziwactwa albo urosły, albo zaczęły mi bardziej przeszkadzać.

Nie obcina paznokci, w ogóle! U rąk obgryza, a u stóp czeka, aż same się polamia. Z uszu i nosa wystają mu włosy. Kiedy kazalam mu przeczytać książkę dziecku okazało się, że nie umie płynnie czytać!

Oprócz tego ciężko pracuje fizycznie na codzień, ale myje się przed pracą, rano, a nie wieczorem. W efekcie czego prawie się nie kochamy… Teraz w okresie świat ogarnął się, więc i ochota na seks przyszła, ale co z tego, skoro l0dzika tak, jakiekolwiek rewanż dla mnie – nie.

I faktem jest, że moje cialo po ciąży się zmieniło, ale naprawdę nie jest bardzo źle. Gdy się odgruzuje i wychodzę na miasto, to czuję na sobie spojrzenia obcych mężczyzn. I tu pojawia się problem…

Chcę się k0chać! Chcę by ktoś zachwycał się mną. Chcę czuć, że ktoś mnie pragnie i jest mną zainteresowany.

Chcę moc usiąść wieczorem z kimś fajnym, kto ostatnio przeczytał książkę i będę mogła z nim o tym porozmawiać.

Chcę spać z kimś, kto nie drapie paznokciami u stóp.

Chcę przytulić się do kogoś, kto nie ma włosów w nosie.

Boję się, że w końcu kogoś takiego znajdę, choćby na je na noc, by znów poczuć się kobietą.

Problem z tym, że kocham męża, ma ogromne złote serce, jest miły i uczynny. Tylko tej iskry brak, a ja nie wiem jak ja pobudzić skoro koronki i gorsety nie pomagają, a prośby są nieslyszalne.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.