[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Tak traktuje mnie teściowa

Część dziewczyny. Muszę się wam wygadać, bo w moim partnerze nie mam za grosz zrozumienia. Otóż sprawa jest następująca. Mamy 4- miesięczne dziecko. Na święta pozwoliłam jechać dla mojego faceta z dzieckiem do jego rodziny. Ja nie chciałam tam jechać bo ciągle słyszę tylko przykre rzeczy od teściowej .

Tego czego ja np. nie mogłam w ciąży jeść czy pić, jej druga synowa w ciąży jej zdaniem owszem mogła. Za wszystko mnie krytykuje. Widziałam nawet jak pisała do mojego narzeczonego wiadomości w stylu ” ch*j jej w d*pę,nie ma się kim synek przejmować” – gdzie byłam wtedy w ciazy, nie rozumiem jak można być tak podłym dla drugiego człowieka.

Wcześniej jak tam jeździłam slyszlaam wiecznie że jestem naburmuszona nadąsana itd. A to nieprawda,bo po prostu albo zmęczona bylam albo nie chciało mi się tam przebywać bo cały czas slyszlaam docinki,przykrosci .

Dodam jeszcze,że kiedy tam jeździłam ,to siedziałam cicho, nie odzywam się bo ta kobieta to osoba którymi wszystkimi chce rządzić, i uznałam że nie ma sensu się niepotrzebnie denerwować. Co bym nie powiedziała wiecznie jestem tą najgorsza ,więc obrałam taktykę milczenia jak tamta druga. Jednak i to nie pomoglo.Teściowa uznaje tylko tamta dziewczynę. Nie przejmuje się tym jakoś, mi na tym nie zależy żeby mnie kochała ale chyba szacunek mi się należy.

Tylko rzecz w tym ,że mój partner zamiast stawać za mną w mojej obronie, zawsze staje po stronie matki . Jest na jej każde zawołanie,nawet teraz jedzie do niej z naszym dzieckiem 4- miesięcznym. Mi się to nie podoba. On zamiast z matką porozmawiać i zrobić wszystko żeby ona zmieniła stosunek do mnie, to znalazł takie rozwiązanie że będzie jeździł z naszym dzieckiem sam do swojej rodziny.

Ja nie chcę dawać mu dziecka ,ale mamy takie same prawa, więc też nie mogę mu tego zabronić, tak jak on to mówi. Doradzcie mi coś ,co mam zrobić . Moje dziecko ,a teściowa na każde skinienie może je mieć ,bo synek leci i spełnia jej zachcianki.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.