Tak bardzo brakuje mi bliskości męża

Mój problem polega na braku miłości i chyba szukam jakiejś porady… Bo nie wiem sama co mam robić. Od kiedy urodziła się córka, czyli 3 lata temu wiadomo ze sexu już tyle nie ma w związku, bo człowiek jest zmęczony i nie myśli tak o tym.

Jednak problem polega na tym, że z miesiąca na miesiąc było coraz mniej i mniej aż się zrobiło raz na miesiąc, a teraz już przez 5 miesięcy NIC. Gdy mąż coś tam zaczyna ja mu odmawiam cały czas, wcale nie czuje ochoty, a wręcz aż mnie odpycha od tego sexu.

Zauważyłam, że krótko mówiąc podnoszę na niego głos jak cos zaczyna ..nie wiem co się zrobiło z naszym związkiem i życiem intymnym. To jest masakra, kiedyś mogliśmy non stop… Dodam, że już od długiego czasu to nie ma nawet miłych słów, przytulenia, całowania, mówienia „kocham cię”.

Nie ma już nic, jak dwie obce osoby w łóżku? Tylko dziecko, film wieczorem i spać i tak od 3 lat. Nigdy nie byliśmy nigdzie sami bo nie ma z kim dziecka zostawić … nie wiem już co robić, gdzie się udać, co zmienić …jakieś rady? Macie tak samo lub mieliście i wyszliście z tego?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.