Ta chora rodzina zatruwa mi życie

Nienawidzi mnie rodzina z taty strony. Mnie i mamy. Całe życie mają do niej i do mnie coś. Tata nie żyje ponad 30lat, a z tą rodziną nie mam kontaktu. Ale cały czas gdzieś tam nas obgadywali i nękali to do dziadków, to tu, to tam.

Wiecznie byłyśmy dla nich te najgorsze, oni byli państwo i królestwo. Ja osobiście zerwałam z nimi kontakty, z wujkami i ciotkami. Nie chce ich w ogóle w swoim życiu i z kuzynami, którzy tak za nic nas nienawidzą.

Najgorsze jest to, że oni tego nie rozumieją i wymyślili sobie historyjkę, której nie było, nagadali do jednej z ciotek, że moja mama ich wygnała z domu i naubliżała a ich w ogóle u nas nie było. I zaczęli wypisywać do brata i na nas kłamać i że przyjadą i go odwiedza itp…a on taki jest, że chce z nimi w zgodzie żyć i łatwo jest im nim manipulować. I wszystkie żale co mają do nas to mówią jemu lub po innych ludziach niestworzone, wymyślone rzeczy a zwłaszcza ciotka co nie mam i nie chce z nią kontaktu.

Rozważałam to czy zgłosić na policje, że nie chcę ich widzieć i żeby dali nam spokój czy ustąpić i niech se gadają. Bardzo dużo tego było, że nie mam siły się z nimi kłócić bo oni i tak swoje. Chciałam żeby oni żyli sobie i my sobie ale nie, muszą nam doskwierać chyba do śmierci.

Doradźcie co z tym zrobić? Chciałabym żeby było dobrze jakoś tam nawet w zgodzie żyć żeby jeden drugiemu nie doskwierał, ja na nich do nikogo nie gadam, a oni wiecznie cale życie i wkoło. Nie lubię jak są w pobliżu mego domu oraz mnie… tyle nerwów mi zjedli…

Chwilę było cicho i na nowo się ciotka uruchamia. Jak myślicie czy zgłosić to czy nie? Czy to coś pomoże? Nie chcę się po sądach włóczyć ale spokojnie żyć bez nich i ich głupot słuchania.

Doradźcie proszę bo nie mam nawet komu się z tego wyżalić bo tłumie to w sobie. Nie chcę nikomu głowy zatruwać. Czy można coś z tym zrobić czy tak musi być do mojej śmierci i do ich, że będą nas nękać i nienawidzić. Narazie nie chcemy się z rodzina wyprowadzać. Proszę o szczere porady, nie wyśmiewanie i sorki, że chaotycznie.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.