Szybka decyzja życiowa

Przez lata korzystałam z portali randkowych, głównie umawiałam się na spotkania w łóżku z myślą, że to może być ten. Kiedy myślałam że to ten zawsze okazało się inaczej. Wpadłam w wirr pracy i szlam przed siebie do pewnego momentu kiedy randki typu seks były dla mnie bez życiowego celu uświadomiłam sobie ze nie tędy droga.

Pewnego dnia poznałam gościa który wydawał się dla mnie życiowa szansa. W koncu miałam okazję być szczęśliwa do momentu kiedy zaszłam w ciążę. Z radością oznajmiłam mojemu partnerowi że w koncu moje marzenia się spełniły w koncu będę mama. Niestety moje szczęście trwało moment kiedy oznajmił mi że nie chce mieść bachora i że mam usunąć.

Popadłam w depresję nie było mnie przez jakiś czas tłumiłam sobie ból w sobie. Parę dni później zmusił mnie do usunięcia, byłam załamana kompletnie nie wiedziałam co robić wykorzystał mnie. Sama nie wiem kiedy podjęłam ta drastyczna decyzję… Dla mnie był to koniec. Roztalam sie z nim krótko po tym wszystkim.

Rzucilam się w wirr pracy by zapomnieć o bólu. Mijały tygodnie, miesiace jakoś po malu doszłam do siebie. Postanowiłam znowu umówić się z kimś przez internet, tym razem było inaczej. Zanim się spotkałam z kimś zadawałam pytanie co che od życia.

W koncu trafiłam na chłopaka który wydał sie wporzadku. Na pierwszym spotkaniu opowiedziałam mu historie mojego życia razem ze mną przeżywał każdy ból jaki doznałam wcześniej.

Po paru tygodniach zdecydowaliśmy sie zamieszkać razem po 4 miesiącach oświadczył a zaraz po tym zaszam w ciąże i pobraliśmy się. Dzis już jesteśmy razem 4lata i mamy dwójkę wspaniałych dzieci. ❤️

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.