Świetny mąż ale czy na pewno?

Hej tak czytam i czytam i myślę sobie nieraz, że naprawdę jest już na świecie szczęśliwych związków. Co się dzieje? Czemu to wszystko się tak dzieje? Mam wspaniałego, kochającego i dobrego męża. Jest naprawdę świetnym ojcem. Jesteśmy razem 10 lat mamy dwoje dzieci- 12 letniego chłopca (mój z poprzedniego związku) i 2 letnia dziewczynkę. Mój mąż naprawdę jest super ojcem. Do tego super gotuje i sprząta. Pracujemy oboje. Ja wróciłam do pracy jak mała miała 5 miesięcy. Dajemy radę. Nieraz jest ciężko ale wspieramy się. No i tak jakoś jest fajnie. Ale ..

Ale mój mąż narobił za ostatnie 2 lata przeogromne długi. Podobno „odezwała się ” przeszłość która musiał spłacić. Zresztą on całe 10 lat co jesteśmy razem ma ” po tajnu” jakieś długi.

Także już zaczęłam go bardziej pilnować. I niestety dowiedziałam sie, że pisze z koleżanką z pracy. Zaczęłam to śledzić. Śledziłam rok jak romansowali przez telefon. Doszło do tego że coraz częściej były propozycje spotkania na masaż, na kawę u nas w domu. Wkoncu wkroczyłam . Powiedziałam że wiem. Że wiem od początku. Mówił że to tylko „platoniczna miłość”, że nie miał by odwagi się spotkać chociaż to tak wyglądalo. Że to nic nie znaczy, że nawet jej nie lubi że to poprostu tak z nudy.

Dlugi są nadal spłacamy je razem. Z koleżanką dalej pracuje i twierdzi że już nie pisze. Ja już nie mam jak sprawdzić.

Dalej jest super mezem. Rewelacyjnym tatą. Dalej sprząta i gotuje.

Ale jak mu wierzyć??? 🙁

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Ona 34 pisze:

    Nie wierzyć. Nie masz jak sprawdzić bo? Co, zablokował swoje społecznościówki i fona? Naturalnie. Norma. Jak nie z tą to z inną cuduje bo wie, ze w pracy możesz mu chałę zrobić i przypał z tamtą koleżanką. Wiem z doświadczenia, że tak właśnie zaczynają się skoki w bok. Najpierw platoniczna miłość potem b**kanko w aucie i w hotelach na poboczu drogi.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.