Super partner

Drogie Mamuśki, mój partner niby jest super , pracuje , dobrze zarabia ale jest agresywny do mnie i dziecka , czas wolny poświęca na gry komputerowe , mam wrażenie że dziecko dla niego to problem …

Ja ciągle się zajmuje dzieciątkiem , on ? jak już musi bo muszę posprzątać a mala za mną lata , ciagle pretensje że nie może grać po pracy , jak sie kłócimy to wyzywa mnie i dziecko … robi straszne awantury, bylam nie raz wyzywana od najgorszych i nie raz dostałam… walczy z uzależnieniem od hazardu, filmow dla dorosłych i narkotychow , niby nie naduzywa , nic nie robi ale ciągle go ciągnie….seks krótki i beznadziejny , 2 razy w miesiącu..

przytulanki ?, nie … zazdrosny mocno …jego rodzice nawet nie kumaja ile wnuczka ma miesięcy a udają zainteresowanych…. z kimś takim jest sens zycie budować? Czy sie zmieni bo niby chce ?

Czy lepiej daj sobie spokój i spróbować zyc na nowo ?dodam że ma 32 lata a przy nim czuje że to nie to … Ale on ciągle nie odpuszcza , czy ojcowie tez wam uciekają od obowiązków? A kobieta ma pachnieć w stringach z rozmiarem xs i piersi miec D ?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.