Sex w ciąży… jestem zakłopotana. Co robić?

Witam !Jestem w ciąży z nowym partnerem ,znamy sie ok.6 miesiecy dobrze nam razem ,kochamy się.to moja 3 ciaza mam jeszcze 2 dzieci z poprzedniego związku.Partner nie ma dzieci .

Ostatnio mowil mi ze starcza mu to co ma ..ale jednak cos go irytuje. Mianowicie uważa, że za mało pieszcze go oralnie,on od czasu do czasu piesci mnie w ten sposób bo ja tez jednak nigdy nie zrobilam loda tak jak mówi „od poczatku do końca „nie trochę irytuje ,ze nie wiem jak zrobic zeby szybko doszedl ,bo szczerze ta końcówka jest dla mnie trudna ,moze nie powinnam go trzymac w ustach gleboko bo nie jest to komfortowe .

Szczerze dla mnie trwa to o wiele dluzej niz u mnie i trzeba wykonywac o wiele szybsze ruchy a mi brak tchu…Jeszcze teraz hestem w ciąży i jakos mnie nie ciagnie do tego ,ale nie chce sprawiać mu przykrosci …bo on sie stara mnie zadowolić.

Potrzebuje porady opinii.bede wdzięczna

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Ania pisze:

    Pogadaj z nim. Sex z przymusu to jakaś masakra. Bo nie chcesz mu sprawiać przykrości? Serio? A co z Twoimi uczuciami? Jak będziesz się do czegoś zmuszać to już potem nigdy nie będzie tak samo. W związku nie chodzi tylko o sex. Czasem ten sex jest a czasem go nie ka. Raz jedne osobie chce się bardziej, raz drugiej. Trzeba mówić otwarcie o swoich potrzebach i nie obrażać się jak partner/partnerka nie ka ochoty

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.