Sekretarka męża niszczy mi małżeństwo

Cześć, chciałabym żebyście mi cos doradziły. Mam męża i roczna córkę, aktualnie siedzę w domu i ją wychowuje. Mam wrażenie, że mój związek się rozpada odkąd w firmie męża zatrudnili nowa sekretarkę.

Dziewczyna jest młoda, szczupła, ładna z dużymi zrobionymi piersiami. Mąż zawsze ją chwali a do mnie mówi żebym coś ze sobą zrobiła bo nawet wstydzi się mnie zabrać do znajomych czy na kolację.

Ostatnio powiedział, że obrzydza go już to jak przychodzi do domu a ja znów siedzę w brudnym dresie, w koku na głowie i bez makijażu ze zwisającym biustem. Ale kurcze… karmie naszą córkę to jak mam wyglądać? Zresztą nie chce mi się malować i pindrzyc przed lustrem jak i tak siedzę w domu. Szkoda czasu i pieniędzy na jakieś rzęsy i paznokcie to jest takie płytkie dla mnie…

Jedynie co to staram się zrzucić wagę po ciąży bo zostało mi 20kg dodatkowo. Jednak nie jest to takie łatwe, przy małym dziecku nie mam czasu. Co robić?

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Matka, kobieta zadbana pisze:

    Zadbać o siebie. Siedzenie w domu i opieka nad dzieckiem, to nie jest wymówka do tego, żeby się zapuszczać. Nikt nie każe Ci się pindrzyć, tylko zwyczajnie uczesz się, ubierz czyste schludne ubranie. To, że masz ślub i dziecko z facetem, nie oznacza, że będzie Twój na zawsze i nie musisz się starać.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.