Samotna matka

Jestem samotna matka 2 letniej dziewczynki. Odkąd zaszłam w ciąże ojciec dziecka nie interesował się nami, po urodzeniu córki myślałam że to się zmieni że serce go ruszy na widok córki, mylilam się…. Zostawił nas same.

Mieszkaliśmy w domu moich rodziców, na początku było mi ciężko, zero pomocy od rodziny, nie miałam czasu zjeść, wykompac się, odpocząć, jeszcze rodzice mnie wykorzystywali finansowo ‘ dawaj na to i na tamto…zawiez nas tu i tam’ a nie potrafili zająć się moja córka żebym chodźby zjadła ?, chudlam z dnia na dzień wpadłam w anoreksję, pokarm mi zanikl w piersi.

Pogodziłam się z tym że będę samotna matka do puki mój ojciec nie złączył mnie i ojca dziecka na siłę, nie chciałam z nim być! Ale stało się… Dałam mu już tą drugą szansę i nie potrzebnie bo nas znów zostawił, a teraz moja córeczka znów została bez ojca, nie nawidzę tego człowieka!

Znów mój ojciec nas łączy razem a ja nie chcę z nim być bo go nie nawidzę za sam wygląd, jak ino przyjeżdża do córki w odwiedziny ja odchodzę bo się nim brzydze, nie chce z nim być chodź moi rodzice każą mi z nim się pogodzić, nie chce być z tym człowiekiem!

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.