Samotna mama z 2 dzieci jest mniej atrakcyjna?

Witam wszystkich. Mam 27 lat jestem samotna mama dwójki dzieci. Samotna – bo tak wybrałam, wolałam żyć sama z dziecmi w ciszy i spokój niz słuchać codziennych awantur i patrzeć na alkohol.

Czy kobieta z dwojka dzieci jest już mniej atrakcyjna? Chciałabym kogos poznać ale kogo poznam i ten ktoś się dowiaduje o dzieciach przestaje się odzywać.

Czy kobieta z takim bagażem nie może już poznać kogoś ciekawego ? Czy dla faceta to jakiś problem dwojka dzieci?

Sama je wychowuje i utrzymuje nie szukam sponsora ani nowego tatusia. Szukam kogoś dla siebie i mam z tym problem bo wygląd jest ok jestem zadbana charakter też ok

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Piotr.vp pisze:

    Dla mnie nie ma znaczenia czy kobieta ma dzieci czy nie, ale są mężczyźni którym to przeszkadza, a czasem boją się podjąć takiej decyzji bo boją się reakcji z ich otoczenia. Mam wujka poznał kobietę z dwójką dzieci, rodzina prawie go wykleła, a teraz po latach zaakceptowali ten związek. Ja mam podobną sytuację ale od drugiej strony, bardzo podoba mi się kobieta z dwójką dzieci, wiem że do niedawna była sama. Poznałem ją na pewnym portalu S……. ale nie odważyłem się napisać, a ona przestała tam zaglądać. Znalazłem ja na Facebooku często przeglądam jej profil widać po wpisach że dziewczyna nie ma lekko. Ciężko mi napisać tak wprost podobasz mi się czy coś w tym stylu, pomyślałem, trzeba działać. Znając jej miejscowość postanowiłem poszukać, udało mi się uzyskać nr telefonu i adres nie było trudno, ale po awarii telefonu pozostał tylko adres. Wymyśliłem że wyślę jej bukiet 100 czerwonych róż z karteczką i parę milych słów. Pech chciał że w dzień który miałem zamówić kwiaty, dziewczyna dodała wpis na Facebooku że zmieniła miejscowość zamieszkania. Ps” do autorki tekstu nie poddawaj się na pewno gdzieś na świecie jest ten który jest ci pisany”

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.