Rodzina czepia się że nie karmię piersią a to dziecko nie chce

Mam tygodniowe dziecko, w szpitalu nie karmiłam piersia bo dziecko nie chcialo jeść. Karmilam je tym mlekiem modyfikowanym. Bo plakac mi sie az chciało jak widziałam ze malutka nie chce jesc z piersi, a z butelki ładnie mi je. Wróciłam do domu z dzieckiem i wszyscy wokoło zaczeli sie mnie czepiac o to…

Bywały takie momenty ze niekiedy usłyszałam tekst :”nie karmisz dziecka piersią to go nie kochasz” a moim zdaniem tak nie jest więź z dzieckiem mozna tworzyć w inne sposoby rownież..

I czy karmisz piersią czy z butelki czy w jakikolwiek inny sposób to jest kazdego indywidualna decyzja i inni powinni uszanowac czyjąś decyzje. A wy co o tym sądzicie?

Może ci się spodobać również:
2 Komentarze
  1. Magda pisze:

    Masz racje to jest decyzja matki a nie innych osób to że się nie karmi piersią nie znaczy że się dziecka nie kocha tak jak ktoś to powiedział i jak najbardziej powinni to uszanować.

  2. Jagoda pisze:

    Jakim trzeba być gburem i chamem, żeby matce powiedzieć, że nie kocha dziecka, bo go piersią nie karmi!!!! Nie przejmuj się w ogóle. To Ty jesteś matką i Ty decydujesz, a tym ignorantom, nawet się nie tłumacz. Powodzenia!

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.