Problem z mieszkaniem

Witam, jestem mama trójki wspaniałych dzieci. Mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu siostry wraz z partnerem. Partner pracuje dorywczo od 2tygodni. Płacimy siostrze za mieszkanie 600zł. Czasami się spóźniamy z wpłatami.

Mieliśmy pare dni temu wpłacić za mieszkanie lecz partner nie dostał jeszcze pieniążków. Poinformowałam o tym siostrę lecz ona napisała, że mam w ciągu tygodnia się wyprowadzić. Lecz nie mamy gdzie.

Tydzień czasu to bardzo krótki czas na wyprowadzkę. Co w takiej sytuacji mogę zrobić, dodam ze nie podpisywaliśmy żadnej umowy. Gdzie się udać o pomoc? Pomóżcie.

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Mmm pisze:

    Hmm może postarajcie się o jakieś mieszkanie socjalne? Może warto zwrócić się do mopsu o pomoc? Tydzień na wyprowadzkę to faktycznie nie długo, ale jeżeli to nie pierwsze spóźnienie z opłatami, to nie ma się co dziwić siostrze. 600 zł odstępnego to bardzo korzystne warunki i pewnie ciężko będzie znaleźć coś w podobnej cenie, ale głowa do góry, to zależy od regionu gdzie mieszkacie. Problem polega na tym, że za każde mieszkanie musicie płacić reguralnie, więc zanim zdecydujecie się z partnerem na coś innego, to musicie sobie tą kwestię jakoś usystematyzować. Trzymam kciuki. Głowa do góry ❤️

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.