Problem w sypialni

Witam, chciałabym się wyżalić i prosić o radę bo może to ze mną jest coś nie tak. Zacznę od tego że jestem w szczęśliwym małżeństwie, ponad 13 lat. Sex u nas jest codziennie, czasem nawet kilka razy. Oboje lubimy ostry sex, zabawki itp.

Jakieś pół roku temu partner zwrócił mi uwagę że jestem sucha, zarzucił mi, że nie podnieca mnie, że nie jaram się nim i nawet doszło do tego, że chciał abym poszła do specjalisty bo jest coś nie tak ze mną, że było dobrze i nagle wyschłam. Naczytał się w internecie, że to właśnie jest przyczyna tego, że mnie nie podnieca.

Od tego czasu coś we mnie pękło, przy każdym zbliżeniu zastanawiam się czy będę odpowiednio mokra aby tak nie pomyślał. Bo ja nie wiem skąd się to bierze. Jest świetnym kochankiem, nic mu nie brakuje i ja nie wiem skąd się to mogło wziąć.

Co jakiś czas powtarza się ta sytuacja i proszę powiedzcie skąd się to bierze. Czy to jest normalne czy może jest ze mną coś nie tak? Mam w myślach cały czas słowa, że mnie nie pociąga…

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Maciej pisze:

    Może wystarczy przejść się do lekarza. Problem z suchością pochwy jest dosyć często spotykany i nie ma nic wspólnego z tym czy partner Cię podnieca.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.