Prezenty dla dziecka second handu

Hej Mamy! Czy spotkalyscie się ze zjawiskiem, że ktoś dał Wam prezent dla Waszego niemowlaka z second handu?

Mam kuzynke, z którą rzadko się widuje z uwagi na odległość (mieszka w Iralndii ). Nie widziała jeszcze małej i już wcześniej wysłała paczkę z sukienkami i jakimiś ciuszkami, które od razu widziałam i czułam po zapachu że są z second handu.

Wiem, że tam można znaleźć rzeczy nawet z metka czyli ,że nowe, ale ktoś oddał itp. Chodzi mi natomiast o sam fakt, bo dla mnie jest to w pewnym rodzaju brak szacunku. Moja kuzynka zawsze miała stanowisko takie ,że najważniejsze że ktoś o kimś myśli.

Najwidoczniej dla niej to jest super, że za każdym razem jak pójdzie do takiego sklepu ,to myśli o moim dziecku i weźmie jej jakaś szmatke z primarka. Ale na prezent dla niemowlaka ??? Co innego jakbyśmy się widywaly i przy okazji bo coś jej wpadło w ręce.

Nic jej nie powiedziałam bo nic jej nie można powiedzieć ,a ona uważa się za super człowieka i zawsze zaznacza jak to ona z całą walizka jedzie do polski z ciuchami dla całej rodziny. A ja wolałabym dostać jedną ale nowa rzecz dla mojego dziecka. Co o tym myślicie? Macie inne stanowisko? Przesadzam ?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.