Prawdziwej miłości i uczuć się nie odpuszcza

Prawdziwej miłości i uczuć się nie odpuszcza. Jeżeli oboje się kochają i czują że jest to uczucie z obu stron powinni dać sobie szansę. W miłości można znaleźć wiele dobra wiele wspólnych zalet czy spędzonego razem czasu w z godzie gdzie było nam dobrze. Czasami zdarzają się ciężkie chwile.

Złe emocje ciche dni chwilowe odracenia i brak wyjaśnień. Może brak pytań co jest nie tak?? Z czym się borykasz?? Nie bój się mnie. Pomogę Ci. Otworzmy serca na drugą połówkę która kochamy i czujemy że coś się z nią dzieje. Nie krytykujmy ich wiecznie wytykajac im tylko same wady, rzeczy nie zrobione i nie narzucajcie im czegoś co jest wasza tylko wyłącznie wytwórnia wyobraźni.

Najpierw zapytajcie dowieddzcie się jakie są problemy w ich emocjach i co ich boli. Niech nie boja się naszego odracenia. Mężczyźni też mają problemy ze swoim życiem i swoimi porażkami klęskami i upadłym wyzwania jakim sobie stawiają. Wszystko działa w dwie strony. Jak kobiety mają swoje emocjonalne problemy to i tak samo mężczyźni.

Zamiast czytać i skupiać uwagę na telefon i żyć w świecie przestrzennym i patrzeć realnie co nas otacza i nie zauważamy faktu że druga osoba ma problemy. Stawiamy swoje warunki nie omawiając ich z partnerem. Skreślamy jego zdanie jego uczucia i jego wiarę w siebie i usowamy jego miłość. osobie która nas otacza i jest z nami bo czuje pustkę i gorycz nie chęć do spędzania z nami czasu co nam jest na początku ciężkie do zrozumienia. Mówimy sobie ze nas nie kocha, nie podobamy mu się, zdradza nas….

Szukamy wymówki oskarżamy i zamykamy go w sobie. On zamyka siebie w sobie i tkwi w tym sam zakłopotaniu bez wiary na lepsze dni i lepsza przyszłość. Stacza się, wpada samokrytyke, pogłębia go smutek, obarcza się zawodem swym wobec nam co nam obiecaj, ból i cierpienie ze strachem że go zostawimy. Wpada w nałogi długi i źle towarzystwo. W jego głowie dzieje się dramat i my tego nie widzimy nie słyszymy a nawet się nie domyslamy. Tylko jesteśmy przekonane że tylko nam się to może kobieta tylko przydarzyć.

Zacznijmy szczerze mówić o naszych problemach naszych marzeniach i wysluchiwac co druga osoba czuje i o tym sądzi i jakie jest jej zdanie. Szczera akceptacja siebie i swoich poglądów wzajemnych to budulec związków na całe życie. Związków udanych i spełnionych. Nie obwiniajmy się wzajemnie i razem zyjmy i róbmy wspólnie co kochamy robic. Bądźmy sobą dla siebie. Nie udawajmy osób którymi nie jesteśmy ze strachu na otoczenie innych osób. Takie małe nic może być niczyczym nazwa naszego związku zaczynające się na A kończące na (.) zacznijcie brać życie i wasze marzenia w wspólne ręce i zostawcie ten jeb….Y telefon i odluzcie na bok. Zajmijcie sie otoczeniem co jest obok bo jutro może go tam gdzie jest teraz nie być.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.