Poważny brak w życiu

Hej! Jestem dziewczyną, która dosyć dużo w życiu przeszła. Jakoś z każdego kryzysu się podnosilam, jednak jedna rzecz nie da mi nigdy spokoju. Jestem osobą bezpłodną ?.

Ta wiadomość polamala mi cały świat na milion kawałków. Zawsze chciałam mieć dzieci i być mamą. Mieć swoją własną rodzinę. Nie jestem w stanie pogodzić się z tym, że nigdy się tak nie stanie….

Jakiś czas temu weszłam w związek. Zaczyna się robić coraz bardziej poważniej…. Jednak ja się boję, że moja bezpłodność podzieli nas skutecznie (on pochodzi z rodziny, w której było dużo dzieci i wiem, żeby je chciał)….

Boję się, że w pewnym momencie on stwierdzi, że inna da mu to, czego ja nie jestem w stanie i zostanę całkiem sama. Twierdzi, że mnie kocha i jakoś to przeboleje, że nie będziemy mieli nigdy dzieci. Czuję, że to może okazać się zwykłym kłamstwem.

Z każdym dniem nie narastają we mnie wątpliwości i napięcie…. .. Nie wiem, co mam zrobić – czy zostać i patrzeć w przyszłości na jego cierpienie czy zakończyć zakończyć związek i dać mu szansę na ułożenie życie z kimś innym i posiadanie dzieci….

Lekcja z mojego “przypadku” – doceńcie to, co macie i to, że macie wybór, który zależy od was!
Pozdrawiam.

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Ole pisze:

    Hmm gdyby istniało coś takiego jak dom dziecka… ?‍♀️

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.