Pomysły mojego faceta na urządzenie mieszkania

Moj facet z ktorym jestem juz 6 lat i z ktorym wkrotce bede kupowac wspolne mieszkanie , wymyśla coraz to nowsze rzeczy.

Zacznijmy od tego że w pogoni za mieszkaniem i w okresie koronawirusa kiedy mamy więcej czasu ,coraz to częściej siedzi i rozmyśla jak będzie deklarował nasz salon.

To maniak noży, mieczy i różnych starodawnych rzeczy, ja za to jestem za bardziej minimalistycznym urządzeniem, więc kiedy oznajmił mi że w salonie chce sobie powiesić noże, miecze i inne stare rzeczy, po wielkim WTF !!

Jakoś ustała rozmowa i zapomnialam o sprawie , do teraz ….kiedy oznajmił mi że chce sobie postawić akwarium z piraniami w naszym salonie , po małej kłótni powiedział że nie mam do gadania nic że to jego hobby i jego marzenia i może sobie postawić w mieszkaniu co mu się podoba , i nie prosi mnie o opinie tylko mówi co chce.

Ja uważam że to bardzo egoistyczne z jego strony, tym bardziej że to.male mieszkanie i będziemy mieszkać tam we dwójkę i tworzyć rodzinę i nie chce żyć jaj w jakimś muzeum. Nie mam nic przeciwko akwarium ale Nie chce mieć piranii w domu ,w salonie, to nie mój gust.

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Pat pisze:

    Nic tylko współczuć.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.