Pomocy teściowa kontra synowa

Hej nie mam z kim na ten temat pogadać bo każdy mnie odrazu krytykuje że trzeba było ślub związać a później dziecko ….. Zaczęło się od tego że moja kochana teściowa nigdy mnie nie lubiła nigdy a jak się dowiedziała o dziecku to napewno nie jego i za każdym razem robi tak żeby między mną a partnerem doszło do ostrej kłótni i żeby mnie tak wyprowadzić z równowagi by mnie samą wyprowadziła od nich bo po przebytej chorobie partnera musiał przystopować z pracą ….

Ona wogule ślubu nie uważa a za to moje rodzice wcześniej naciskali na ślub i rodzeństwo ogólnie każdy z mojej rodziny jak się dowiedzieli o dziecku ….Za to ostatnio przez antybiotyk nabawiłam się grzybicy to stwierdziła że się puszczam i żeby mnie zostawił a ona jest aniołek i jak ostatnio stwierdziła wszystko zrobi dla własnego dziecka …

Dziś przy śniadaniu powiedziala że nie wyobraża sobie tego jaką ja matka będę i że mam taką psychikę że weszłam jej synowi na głowę ..

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Ewelina pisze:

    Powinnaś ograniczyć kontakt z nią do minimum, jeśli mieszkasz z mężem u teściów wyprowadźcie się, bo w końcu nabawisz się jakieś depresji przez nią. Ważna jest także rozmowa z partnerem o traktowaniu ciebie przez Jego matkę, może on wpłynie jakoś na jej zachowanie.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.