Pod jednym dachem z agresywnym ex facetem

Cześć. Zwracam się do Was z zapytaniem. Mieszkam z ex facetem pod jednym dachem ze względu na dziecko i to, że nie mam teraz z czego go spłacić żeby się wyprowadził. Niby każde z nas jest wolne ale…

On oczekuje ode mnie seksu. Kiedy ja nie chcę to on się denerwuje i robi awantury, że ja piszę z innymi “gachami”. Dziś nadszedł dzień kiedy nie wytrzymałam. Od rana kiedy wstał na ostatnią chwilę zaczął mieć pretensje, że ja mam nerwa i się go czepiam. Dziś chrzciny synka mojej siostry. Kupiłam prezent za swoje pieniądze ale on twierdzi, że to nie tylko mój prezent bo on go przywiózł (droga około 15 km). Zrobił mi awanturę, że mogłam dzień przed mu uszykować koszule i wyprasować, że nie może znaleźć butów itd bo po prostu mu się nie chce i najlepiej jest zwalić winę na kogoś.

Zaczął się do mnie chamsko odzywać to ja zaczęłam też. Powiedział, że nie będę go wku***ać i się do niego tak odzywać i ścisnął mnie mocno za szyję, prawie wykręcił mi rękę i zaczął mnie szarpać. Rozpłakałam się i powiedziałam mu, że się go boje. Taka sytuacja nie raz już miała miejsce “bo go zdenerwowałam”.

Boje się tego człowieka, jest dla mnie obcy i nie chcę z nim mieszkać. Kiedy raz kazałam mu się spakować to wyrzucił mnie w piżamie za drzwi i przyjechała policja. Do policji powiedział, że jestem niezrównoważoną wariatka i udał, że nic się nie stało.

Nie wiem co mam robić. Nie mogę liczyć na pomoc rodziny bo wg nich on jest najlepszy.. Nie wyprowadzę się z tego mieszkania bo tu jest moje miejsce i dziecko ma wszystko czego mu trzeba. Straszy mnie, że mi odbierze dziecko i narobi mi takiego wstydu na cały blok…

Może ci się spodobać również:
2 Komentarze
  1. Monika pisze:

    Chętnie bym porozmawiała z Tobą prywatnie.

  2. Anonim pisze:

    Nagrywaj go , wyrób mu niebieska kartę , broń się , załóż mu sprawę za znęcanie się fizyczne i psychiczne , staraj się o jego eksmisje z mieszkania , rób coś na miłość boską, by uwolnić się od tego potwora . Nic mu nie szykuj , nie gotuj , nie pierz i przedewszystkim nie uprawiaj z nim seksu.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.