Po kilkunastu latach zdradził mnie z tą samą kobietą

Jestem mężatką od ponad 20 lat, razem z mężem mam dwie dorosłe wspaniale córki oraz wnuki, za które oddałabym życie. Mój maż w przeszłości miał romans. Dla dobra rodziny wybaczyłam mu. Lecz po kilkunastu latach od zdrady dowiaduje się, że mąż kolejny raz ma kochankę. Wspomnę, że zdradził mnie z tą samą kobietą co parę lat wcześniej. Nawiązał z nią kontakt, nawet jakiś czas się z nią regularnie spotykał.

Mój mąż twierdzi, że to co łączy go z kochanką to jest prawdziwa miłość. Po kilkunastu latach od pierwszej zdrady dowiaduje się, że to jest ta sama kobieta. Mnie zamurowało. Od dnia kiedy wybaczyłam mu pierwszą zdradę jestem okłamywana. Nawet nawiązałam kontakt z kochanką mąż się wściekł i zaczął obarczać cała winę kochankę, że to ona go zmusiła do kontaktu do zdrady.

Szkoda mi kochanki bo teraz maż robi z niej najgorszą i ją upokarza. Co sądzicie o zdradzie gdzie maż mnie zdradził po kilkunastu latach z tą samą kobietą. Czy to możliwe, że kochanką może być ta samą kobieta, z którą mnie zdradzał wcześniej .? Rozumiem zdrady się zdarzają ale żeby z tą samą kochanką? Możliwe, że oboje się kochają?

Mąż wmawia mi że jest jego miłością. A z drugiej strony robi z niej złą. Tak jak by jego zachowanie odbiegało od normy.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.