Partner zdradził mnie z moją własną matką

Witam proszę o anonimowy post. Od 8 lat byłam z mężczyzną 10 lat starszym. W pewnym momencie zaczęło się między nami psuć bo pisał z moją matką, ukrywając to przede mną. Pisali ze sobą od dłuższego czasu. Pewnego razu przez przypadek przeczytałam jedną wiadomość w której zwracał się do niej “Kotku”, tłumaczył że to żarty i ona też.

Między nimi jest 10 lat różnicy. Zaczęłam zauważać, że ona mu się podoba i on jej też. Podejrzewałam, że coś między nimi jest ale oni mi wmawiali, że sobie coś ubzdurałam. Cały czas mówili mi, że nic między nimi nie ma. Dzisiaj do mnie przyjechał, zostawiłam ich samych zostawiając włączony dyktafon i wyszłam na chwilę.

W rozmowie przyznali się, że są razem, że on ją kocha, ona jego, że mnie okłamuje, że mnie kocha tylko po to abym niczego się nie domyśliła, ustalając kolejne kłamstwa abym się nie dowiedziała. Mówił jej, że ją kocha, a mnie nie i jest ze mną tylko po to abym niczego nie podejrzewała. Chwilę wcześniej mówił mi, że bardzo mnie kocha i nie chce stracić.

Kiedy wyznałam im, że już wiem to on zaczął się wymigiwać, a ona nawet nie poczuła się winna. Krzywdziła mnie razem z nim wiedząc, że go kocham i mi na nim zależy. Mieszkam z nią i nie potrafię na nią patrzeć za to co zrobiła. Powiedziała tylko, że chce z nim być bo go kocha i zależy jej na nim.

Podejrzewam, że były i są też inne kobiety ale nie mam pewności. Co mam zrobić w takiej sytuacji??? Wiem, że mojej matce nigdy tego nie wybaczę.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.