Partner czepia się dosłownie o wszystko

Od 4 lat jestem w związku, na początku było cudownie. Kokacje przy swiecach, bajeczny sex i radość z każdej chwili. Po 3 mc zauważyłam że mój partner o wszystko się czepia i krutykuje, zaczeły się kłotnie.

Miałam nadzieję że się dotrzemy po tym jak zamieszkamy razem (to juz 2 lata) ale jest coraz gorszy. Zwraca mi uwagę o wszystko, czego bym nie zrobiła jest źle jak nic nie robię to wtedy jest jeszcze gorzej.

Pracuję po 12 godz , sprzątam gotuje i ogólnie dbam o cały dom dla niego i tak zawsze znajdzie się coś żeby się przyczepić. Tracę juz cierpliwośc bo on po pracy gdzie nie ma ciężko wraca do domu i tylko telefon i tv o mnie pamięta tylko jak czegoś chcę.

Tłumaczy mi że on potrzebuję się wyciszyć że nie ma ochoty rozmawiać tylko chcę poleżeć i tak w kółko. Czuję się jak służąca ☹ najgorsze jest jednak to że wieczorem staję się miły i kochany , przytula mnie i mówi że kocha a rano jak by zupełnie inna osoba. Jest wscieķły , arogancki i najlepiej jak bym mu z oczu zeszła.

Dodam że ma pracę z której jest zadowolony i w sumie niczego mu nie brakuje. Gdy pytam czy chodzi o mnie czy jego uczucia się wypaliły on że gdy tak się stanie pierwsza się o tym dowiem.

Ja normalnie juz zgłupiałam

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.