Paranoja

Cześć . Jestem mama 3 letniego dziecka i zona wspaniałego faceta . Mamy dobra prace , mieszkanie i ogólnie nic by nie zakłócało mojego spokoju gdyby nie to ze ciagle go sprawdzam .

Nigdy mi nie dał żadnych większych powodów do zazdrości , nie zdradził mnie . On jest po ciężkim rozwodzie gdzie brałam czynny udział w nim . To znaczy wtajemniczał mnie we wszystko .

Ogólnie od początku naszego związku wszystko mi o sobie mówił i wszystko opowiedział . całe życie . Jeszcze nikt nigdy się tak przede mną nie otworzył a mimo to mam paranoje . Sprawdzam go na każdym kroku , komputer itp .

Nie potrafię się powstrzymać a najgorsze jest to ze sprawdzę coś raz i potem musze to jeszcze zrobić 20 razy tak jakbym podświadomie chciała go na czymś złapać . Nidy nie miałam problemu z facetami .

Poprzedni facet mnie zdradzał i oszukiwał i mu we wszystko ślepo wierzyłam a mam teraz anioła i nie potrafię z nim żyć normalnie . On czasem się śmieje i mówi ze wie ze go szpieguje ale nie ma świadomości na jaka to jest skale .

Proszę pomóżcie mi . Nie chce iść do psychologa bo nie mam na to czasu a ja już płacze z bezprawności bo chce się od tego uwolnić .

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.