[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Olewa mnie i nie chce zostać z dziećmi

Prosze o anonimowość. Niewiem co mam zrobic jak sie zachowac a minowicie chodzi o to że mam męża dwoje dzieci małych dzieci. Mąż pracuje ja zajmuje się domem i dziećmi. Rozumiem że mój luby jest zmęczony po pracy (pracuje fizycznie). Ale on mysli ze ja w domu to chyba leze a upierze ugotuje i zajmie sie dziećmi samo. On mi nic nie pomaga.

Karą dla niego jest żeby zostac z dziećmi. Nawet jak jade na zakupy to musze brac dzieci albo prosić kogoś z rodziny żeby się zajął. Na mnie uwagi nie zwraca żadnej o seksie nie ma nawet mowy ale to sie da przeżyć. Najgorsze jest to że olewa dzieci one go uwielbiają robią wszystko zeby sie z nimi pobawil ale nie bo on zmęczony i tylko piwko i telefon. Ja juz naprawde nie wiem co mam zrobic. Kocham go nie chce sie z nim rozstawac ale tak jak jest teraz to masakra.

Obecnie jest obrazony ze musi zostac z dzieckiem podczas gdy ja bede z drugim na urodzinach u kolezanki z przedszkola. Bo on mial plany lezec cały dzien. Ma ktos jakis pomysl jak rozmawiac jakich uzyc argumentow zeby mu wytlumaczyc ze dzieci go tez potrzebuja ja juz wszystkie swoje pomysly wykorzystałam. Za hejty i pomoc w sylu „wyprowadz sie bjech zobaczy jak to jest ” dziękuję.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.