Ojciec przestępca – czy dobrze robię że ograniczam mu kontakt z dzieckiem?

proszę o anonimowość. potrzebuje porady i liczę na waszą pomoc. mam córkę, która skończy 5 lat w marcu z jej ojcem nie jesteśmy prawie pół roku razem. waszym zdaniem robie dobrze ograniczając kontakt mu z dzieckiem ?

odkąd nie jesteśmy razem nie pomaga mi w jakikolwiek sposób utrzymać córkę, nie jest obecny w jej wychowaniu i odzywa się raz na jakiś czas przy tym wzywając mnie i ublizajac mi. mieszkamy w takim miasteczku że każdy każdego zna i ja wchodząc do jakiegokolwiek sklepu słyszę że on był i coś ukradł.

Ostatnio była taka sytuacja że będąc na zakupach sprzedawczyni mi powiedziała że był kilka dni wcześniej i ukradł kilka zabawek ze sklepu. wiem że nie pracuje i nie ma pieniedzy na to żeby kupować zabawki które kilkakrotnie przyniósł córce. on kilka razy siedział już na dołku, obraca się w towarzystwie bardzo podejrzanym i ja po prostu boję się o bezpieczeństwo swoje i swojej córki.

Sprawa o ograniczenie mu praw rodzicielskich jest w toku ale on mnie ciągle straszy że przyjdzie z policją. myślicie że założenie niebieskiej karty to dobry pomysł? Albo co mogę jeszcze zrobić żeby moje dziecko nie cierpiało mając takiego ojca, ojca złodzieja? Pomocy, już nie wiem co robić żeby było dobrze

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.