Nowy chłopak córki i jej dziwne zachowanie

Dobry wieczór, proszę o post anonimowy .Proszę o radę, bo już nie mam siły. Otóż mam 3 dzieci, wspaniałego partnera, który świetnie się dogaduje z dziecmi, raczej nastolatkami, dobrą sytuację finansową.Nie pijemy alkoholu ,brak awantur itd ,istna sielanka.

Otóż problem tkwi z moją córkę, od roku zmieniła się nie do poznania lat 17 .Ma chłopaka i od tego momentu sielanka prysła .Traktuje nas jak wrogów, ublirza nam ,wyzywa od różnych, nie nawidzi nas, itd. Były rozmowy, błagania, proszenie nic nie działa, jest pod jego ogromnym wpływem.

Ostatnio się wyprowadziła, do niego i nie chce wrócić do domu. On pełnoletni są u jego rodziców, oświadczył że bierze ją na utrzymanie. Było straszenie policją, rozmowa w szkole, nic nie daje, ale kase owszem muszę dawać, bo jak stwierdziła jej się należy. I tu moje pytanie , czy 17 latka może mieszkać z chłopakiem u jego rodziców? Czy będę miała jakieś problemy prawne?, bo przecież ona jest nieletnia .

Czy muszę płacić na jej utrzymanie, mimo że ona nie chce wrócić do domu?.Jak mogę to prawnie załatwić?.W domu nieche być, bo jak twierdzi, o wszystko się czepiam ,za dużo obowiązków i nakazów, A my tylko chcemy by się uczyła, i szanowała nas jako rodziców.

Miała wszystko i chyba za dużo, nie mamy już sił, nic nie działa. Nie mogę spać, jestem wrakiem człowieka .Znów zaczęłam palić, myślę cały czas o tym wszystkim. Na prawdę, nie jesteśmy złymi rodzicami ,chcemy dla naszych dzieci jak najlepiej, ale co tu zrobić, jak ona wszystko na nie. ??

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.