Nocne szaleństwo

Hej. Piszę bo już sama nie wiem co mam robić. Może wy pomożecie bo opadam już z sił. Mam 11 miesięczna córkę. Od dłuższego czasu mała nie sypia po nocach. Jak miała 6 miesięcy potrafiła przespać nam całą noc. Po kąpieli zjadła całą butelke kaszy i szła spać, budzila sie dopiero rano (5.00-6.00). Teraz budzi się od 3 do 15 razy w ciągu nocy w sumie nawet nie wiem po co bo czasem nawet nie chce mleka ani wody..

Wstaje rozdrażniona, nie wyspana, ja również. Bo dodam ze mam również starsze dzieci ktore trzeba wyszykowac do szkoły, ogarnąć dom, obiad i inne rzeczy. Ale przez to że sie nie wysypiam non stop wstaje z bólem głowy, kręgosłupa, jakbym spadła ze schodów.. Nie mam juz sił..

Doradzcie!! Może mialyscie podobnie? Co moze być tego przyczyną. Dodam również ze mala spi w dzien dwa razy dziennie jeszcze (od ok. 10 do 11), a potem (od 15 do 16) i staram sie ja klasc tak po 20 zeby ja przetrzymac zeby w nocy nie wstawala ale niestety to nie pomaga.

Córeczka nie ciąga juz piersi, ani nie śpi z nami, tylko w swoim łóżeczku. Czekam na waszą pomoc. Zdesperowana mama

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Masia pisze:

    Hej, kup szumisia. Miałam taki problem z córką od kiedy była coś koło roczku. Teraz ma prawie 2 lata i już jest nie potrzebny. Myślałam że zwariuje tak często się budziła. Miałam takiego w kształcie kury, wyjęłam jej z brzucha szumiące pudełko i tylko je uzywalam. Córka odkrywa świat i chyba wrażenia całego dnia nie dają jej spać w nocy. Szumisia kup. Kupiłam uzywany z portalu na 3 litery

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.