Nienawidzę ludzi i plotek, które wymyślają na mój temat

Mam dość nieprzyjemnych ludzi, którzy w moim otoczeniu czy męża źle mnie przy nim traktowali tak jakby to on sam wszystko robił w naszym życiu i był dla mnie ratunkiem. Co miałam gorszy dzień i myśli próby samobójczej to mówiono mi ,że przesadzam ,że inna kobieta widząc nasze piękne mieszkanie by mi go zabrała przez co poczułam się jeszcze gorzej zdołowana i bardziej przybita tym ,że do niczego się nie nadaję i powinnam się po cichu zabić zniknąć.

Mąż ratował mnie już dwa razy, to ci co najwięcej mieli na mnie do powiedzenia się poodsuwali nie chcieli kontaktu na jakiś czas a potem jak gdyby nigdy nic się odzywali tłumacząc się tym ,że oni nie chcieli się wtrącać. Mój mąż ich znienawidził a ja jeszcze bardziej ,tym bardziej gdy próbowałam też on niego odejść poprzez rozwód, by mieć święty spokój ale ,że mąż się wściekł to ich powyrzucał zaczął robić porządek mówić im aby spier… gdzie indziej i kogo innego swoim wrednym złośliwym zachowaniem męczyli. Na co oni szok uciekli w popłochu a potem zrobili ploty na mój temat, które do nas doszły, że to ja jestem jakaś psychiczna i nienormalna a mój mąż głupi i naiwny ,że ze mną siedzi.

No i jak się o tym dowiedziałam to nic nie mówiąc z ściskiem w gardle się poryczałam tym bardziej gdy ja tym osobom też pomagałam jak mój mąż I gościliśmy ich jak królów w naszym mieszkaniu domu nawet wtedy gdy sami się wpraszali chcieli przyjechać😐😔. Normalnie słów mi zabrakło na te pomówienia ploty i spowodowało to ,że się jeszcze bardziej w sobie zamknęłam przez co nie chce mieć styczności z ludźmi a jak mam to podchodzę zimno, chłodno, nikomu w nic nie wierzę, nie ufam nawet w najpiękniejsze słowo.

Wolę sobie w domu z kotem pogadać czy pojechać do schroniska fundując karmę i tam przy zwierzętach poprzebywac, pochodzić co już dawno przez tych byłych znajomych zostało to we mnie ocenione ,że wydawałam kasę w błoto i ,że jak byłam to pewno tam śmierdziało przez co robili na mnie miny wyrazy twarzy odchylające się na co mąż patrzył i nie mógł wyjść z podziwu co oni mówili robili jak się po świńsku w naszym domu zachowywali 👀😐

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.