Nie wiem czy dobrze zrobiłam – terror w pracy i toksyczna szefowa

Od kilku dni męczy mnie podjęta przeze mnie decyzja . Czy zrobiłam dobrze czy może zbyt szybko zareagowałam emocjonalnie?

Od 7 lat wychowuje samotnie trójkę dzieci. Pracowałam cały czas aby móc zapewnić dzieciom lepsze warunki. Ojciec dzieci nie płaci alimentów mam z Funduszu Alimentacyjnego. Nikt nam nie pomaga ani finansowo ani nawet wsparciem psychicznym . Ze wszystkim muszę radzić sobie sama.

Kilka miesięcy temu dostałam się do nowej pracy. Miało być super , „praca marzenie ” . Okazało się że ta praca to istny kołhoz . Szefowa traktowała mnie najgorzej ze wszystkich pracowników, non stop mówiła że jestem najgorsza i do niczego. Krytykowała przy wszystkich za zbyt niskie normy w pracy a wiedziała że dopiero się uczę na tym stanowisku.

Miałam wrażenie, że wykorzystuje fakt że jestem sama z dziećmi i poniżała mnie na każdym kroku pokazując jej wyższość. Dwa dni temu znowu mnie wzięła i przy wszystkich powiedziała, że musi mi dać motywację i nauczkę do lepszych wyników więc wszyscy dostaną premie oprócz mnie.

Wstałam i powiedziałam że mam tego dość i odchodzę. Jej mina była bezcenna . Ale boję się czy znajdę szybko nową pracę i czy nie zrobiłam błędu. Córka skończyła 18 lat więc nie piszcie że dostanę 500 plus na 1 dziecko . Boje się ogromnie czy do czasu znalezienia pracy dam radę nas utrzymać.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.