Nie pozwolę mojej mamie na ślub z tym człowiekiem

Mam 34 lata, dzieci i męża ale nie oto chodzi. Powie ktoś pewnie “pilnuj siebie swojej rodziny” ale nie wiem czy tylko ja mam problem z dogadywaniem się z partnerem rodzica. Jest już z mama około 20 lat, sądzę, że on nie szanuje mamy.

Mówiłam jej wielokrotnie o tym, że mam wrażenie, że mnie od niej odpycha. A ja się nie daje odepchnąć i jemu to przeszkadza bo ciągle ze mną szuka awantur od zawsze tak było. Dodam, że ma swoje dzieci i wnuki, których nawet na oczy nie widział. A dziś nastąpiła taka sytuacja. Mama źle się rano poczuła – dokuczało jej ciśnienie, zawroty głowy i mdłości wiec powiedziałam żeby zadzwonić na pogotowie. Partner mojej mamy stwierdził, że jak przyjadą to już ze szpitala nie wróci. Zdenerwowałam się na niego i mama stwierdziła, że może samo jej przejdzie, aż w końcu podniosłam głos żeby zadzwonić po pomoc.

Pogotowie przyjechało, kazali jechać do szpitala. Oczywiście mama się nie zgodziła, bo jej partnerowi przeszkadzało, że jest tam wykańczalnia, ale po wielu namowach moich i sąsiadki, która za mną była mama w końcu pojechała do szpitala. Na szczęście jest w porządku wszystko. Ale jej partner zadzwonił do swojej mamuni i stwierdził, ze głupota było z tym szpitalem.

Mama zadzwoniła, że wychodzi wiec był problem z przywozem jej do domu. Partner mamy chciał żeby to mój mąż pojechał po mamę. Powiedziałam, że nie wiem czy będzie mógł to zaczął go obrażać. Trochę się pokłóciliśmy, a teraz obwinia mnie o wszystko, że przeze mnie mama ciśnienie ma wysokie itd. I jeszcze chce z mama wziąć ślub.. Wcale się nie cieszę, jestem zła na to.

Mama tylko patrzy na to, że nie ma źle, bo jej nie bije jak mój ojciec. Ale ze mną nawet się nie liczyła nigdy co o tym sądzę. Znienawidziłam jeszcze bardziej tego gościa. Nie wiem czy to ze mną coś nie tak czy co. Powiedziałam mu nawet, że się nie zgadzam na żaden ślub i dalej nie wiem co mówił bo wyszłam.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.