Nie potrafię zapomnieć mu zapomnieć romansu z małolatą

Zacznę od tego, że z mężem jestem 6 lat, byliśmy młodzi, gdy zaczęliśmy ze sobą być, nie mieliśmy przed sobą partnerów, mamy dwójkę dzieci. Jednak na początku roku 2022r. Mąż mnie zdradził z młodsza, miałam przez to myśli samobójcze, głodowałam itd. W końcu po jakimś czasie odpuściłam i sama wyszłam spotkać się z kolegą, by po prostu nie myśleć, bo czułam się bardzo źle.

Oczywiście mąż dowiedział się i zaczął nas śledzić, od razu chciał ze mną rozmawiać choć gdy ja prosiłam to wszędzie z tą szm*** się woził. Wyszedł ze mną do niego kolega, ogólnie była bójka bo przejrzał na oczy, ta gowniara była cpunka, a mu zabrakło spokojnego życia z rodziną u boku prawdopodobne. Ja zaś nie wpadłam mu w ramiona, zaczęłam coraz częściej spotykać się z kolegą, jednak trwało to tylko 2 miesiące bo wtedy dowiedziałam się o ciąży, o drugim dziecku.

A ze mąż się starał to dałam mu szanse, bo jednak zależało mi na rodzinie, tym bardziej, że starsza 4 letnia córka bardzo odczuwała brak taty u boku na co dzień. Owszem, zmienił się, dba o nas, kocha. Jednak te wspomnienia we mnie uderzają, kiedy miał mnie gdzieś.. Kiedy to wolał ją. To bardzo boli I nie wiem jak sobie z tym poradzić. Chodziłam do psychologa, i na tym koniec. To bardzo boli, bo są chwilę, że wątpię w jego uczucia. Choć prawie minął rok czuje ze jest gorzej.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.